5 maja 2016
  • 67
by judo

Już po raz kolejny nasi zawodnicy pokazali ,że są w świetnej formie i tym razem na szubińskim tatami nie zabrakło emocji. Reprezentowało nas 7 reprezentantów z czego 6 stanęło na podium.

Zawodnicy PTS Gwardia Bydgoszcz znów udowodnili , że są w znakomitej predyspozycji.

W kategorii wagowej 36 kg zaprezentował się Nikodem Strzyżowski który zajął najniższe miejsce podium. Walczył łącznie 3 walki , 1 wygrana.

Aleksander Sklorz wraz z Filipem Komieją walczyli w jednej wadze 42 kg. Filip zajął 3 miejsce natomiast Aleksander 2 miejsce. Pragnę nadmienić, iż Filip wystartował również w wyżej kategorii wagowej i zdobył 1 miejsce.

Mateusz Mikulski walczący w wadze 53+ pokonując wszystkich rywali zajął najwyższe miejsce na podium.

Świetnie zaprezentowały się dziewczyny Amelia Jakubowska oraz Dominika Jędrusik w kategorii wagowej 34 kg . Dominika wygrała 2 walki i zdobyła brązowy medal natomiast Amelia zwyciężyła 1 walkę i również zdobyła miedziany krążek.