16 kwietnia 2016
  • 102
by judo

Dnia 16.04.2016r. odbyły się zawody w Toruniu. Nasi zawodnicy byli w świetnej predyspozycji i zajęli kluczowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych jak i wagowych.

W kategorii dzieci okazali się być najbardziej skuteczni Aleksander Sklorz oraz Filip Kośmieja. Obaj zawodnicy wystartowali w tej samej kategorii wagowej do 40 kg.

Aleksander Sklorz walczył 4 walk wygrał 3 walk ostatecznie przegrał w finale i tym samym zajął wysokie 2 miejsce.

Filip Kośmieja walczył 4 walk wygrał 3 walki w walkach repasażowych i dotarł, aż do 3 miejsca.

W kategorii wagowej do 42 kg wystartował również Dawid Manucharyan który zwyciężył 2 walki oraz 2 przegrał tym samym zajął on 5 miejsce

W kategorii wiekowej  junior młodszy wszyscy zawodnicy stanęli na podium i potwierdzili oni swoje przygotowanie do eliminacji OOM (Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) , która odbędzie się w Elblągu.

Artur Olkowski  stoczył jedną walkę z uwagi na bardzo mała ilość uczestników w tej grupie wiekowej. Ostatecznie zajął 1 miejsce w kategorii wagowej 50 kg

Mateusz Wiśniewski stoczył 3 walki wszystkie wygrał zajął 1 miejsce w kategorii wagowej 46 kg

Anita Lewandowska walcząca w kategorii wagowej do 63 kg. Walczyła 4 walki przegrała w finale i zajęła wysokie 2 miejsce.

Przemysław Papke walczył 3 walki z czego 2 wygrał zajął miejsce na najniższym miejscu podium w kategorii wagowej 60 kg.